עורכי דין מעולים

myMail@2all.co.il | 1800-123456789

טוען רבני ובעל כושר לרבנות 
דיני משפחה. צוואות . ודיני ממונות
עוזיאל דיעי 
ליצירת קשר 0542060901

ליאור אברהם ושו"ת

שנים של נסיון , לקוחות מרוצים , עובדות מדברות בעד עצמןהתמחות בדיני משפחה ודיני ממונות הרב עוזיאל דיעי בעל כושר לרב עיר ונבחן את רוב מבחני הדיינות כך שיש לו בקיאות עצומה באבן העזר ובחושן משפט. ואף בחוקים והתקנות. 
שימש כספרא דדינא בבית דין לממונות ואף כדיין בהרכבים. 
ואף בקי בחוק הבוררות.
מייצג לקוחות בבתי דין רבניים , בנאמנות ובמקצועיות, במגוון נושאים מתחום דיני המשפחה, תביעות גירושין , שלום בית, מזונות אשה וילדים, הסדרי משמורת וראיה, חלוקת רכוש , איזון משאבים , גיור והוכחת יהדות, הסכמי ממון, בוררות, צוואות, ירושות, עזבונות, ועוד 
הרב עוזיאל אף כותב חוות דעת לעורכי דין בתחום המשפחה. 
הידע והנסיון הרב מאפשרים ללקוחותיו לסיים את הסכסוך בהצלחה  רבה 


ליצירת קשר 

בטל 054-2060901 ניתן לשלוח הודעה 

 שומרים על קשר

מייל uzieldei@gmail.com 

 למה עדיף טוען רבני 

מערכת המשפט כולל שני ערכות שיפוטיות בתי המשפט לעיני משפחה,   ובתי דין רבניים אשר פוסקים מכח ההלכה היהודית ומוקנית להם סמכות בלעדית להחליט על גירושין בין בני זוג לרבות בני זוג שנישאו בנישואין אזרחיים ולהורות על מתן גט. 
במסגרת הליכי הגירושין, נידונים נושאים רבים שבהם גם בית המשפט וגם בתי הדין הרבני מוסמכים לפסוק, כגון חלוקת רכוש, תביעת מזונות אישה או מזונות ילדים, משמורת וזמני שהות ועוד. מלבד זאת בית הדין הרבני מוסך לטפל בתביעות גירושין הליכי שלום בית, תביעת כתובה או שלילת זכויות האשה לכתובה. 
כאמור בני זוג יכולים להתגרש רק בבית דין הרבני, בין שהם דתיים או חילונים נישאו כדת משה וישראל או בחתונה אזרחית בחו"ל מעונינים להתגרש בהסכמה או לחילופין רק צד אחד מעונין בגירושין. 
תפקידו הראשי של טוען רבני הוא לייצג את אחד מהצדדים בהליכים המתנהלים בבית הדין הרבני, וזאת תוך ידע מעמיק בהלכה היהודית ובדין האישי החל על הצדדית בד בבד עם הבנה משפטית רחבה. 
לדוגמא טוען רבני יכול לשכנע את בית הדין כי קיימת עילה הלכתית לגירושין במקרים בהם מוגשת תביעה לגירושין, כגון בגידה, מחלה שהוסתרה מהצד השני, חוסר יכולת להביא ילדים, חוסר קיום יחסים ועוד. 
כמו כן יכול הטוען לשכנע את בית הדין בתביעות כתובה ולהוכיח כי האשה זכאית לקבל את מלוא כתובתה , או לחילופין להציג עילות הלכתיות לכך לשלילת זכותה בכתובה. 
לסיכום: טוען רבני הבקיא בהלכה היהודית ובדין האישי. ובכך יש לו יתרון על פני עורך דין בכל הנוגע להליכים השונים בבית דין הרבני, כמו כן הטוען הרבני מוסמך להעניק חוות דעת בנושאים הלכתיים.כותרת הפיסקה

כאן הזן את תוכן הפיסקה. החלף את התמונה לרלוונטית ע"י לחיצה על אייקון החלפת התמונה המופיע על התמונה עצמה.

לחץ פה

כותרת הפיסקה

כאן הזן את תוכן הפיסקה. החלף את התמונה לרלוונטית ע"י לחיצה על אייקון החלפת התמונה המופיע על התמונה עצמה.

לחץ פה

כותרת הפיסקה

כאן הזן את תוכן הפיסקה. החלף את התמונה לרלוונטית ע"י לחיצה על אייקון החלפת התמונה המופיע על התמונה עצמה.

לחץ פה
בניית אתרים למגזר הדתי